Get Adobe Flash player

Kurumsal Tarihçe


        Anet İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, endüstriyel ve teknolojik inşaat alanlarında sektörel boşluğu doldurmak amacıyla 1992 yılında Mersin'de kurulmuş ve günümüze kadar bir çok sanayi tesisi inşaatlarını başarıyla tamamlamıştır.

 

        Anet İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ağırlıklı olarak, sanayi alanında faaliyet gösteren tesislerin teknolojik inşaat, imalat ve montaj işlerini zamanında ve doğru biçimde yüksek kalite ve standartlarda tamamlayarak güvenle inşa etmiştir.

 

        Bu güvene mazhar olabilmek için daha çok çalışmak ve teknolojinin nimetlerinden yararlanmak suretiyle firmamızı daima daha ileriye götürmekteyiz. Çalıştığımız firma ve kuruluşlarla her zaman samimi, dürüst, düzgün ve sağlam ilişkileri ön planda tutmayı ilke edindik.

 

        Bu nedenle de çalıştığımız firma ve kuruluşlar tarafından davet edilen ve tercih edilen şirketimiz ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Yaptığımız her iş kalitemiz ve güvencemiz olmuştur. Özellikle fabrikaların teknolojik inşaat, imalat ve montajında uzmanlaşmış firmamız, Doğu Akdeniz Bölgesinde sektöründe öncü olma hedefinde ilerlemektedir.

 

Sektörünüze Değer Katar…