Get Adobe Flash player

Yönetim Kurulu Başkanından Mesaj


Anet İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. çağdaş gelişmelere paralel olarak yapılanan başta inşaat-taahhüt, enerji, kimya gibi alanlarda faaliyet gösteren, birçok sektörde yer almaya ve kalitesiyle en iyi hizmeti sunmaya devam eden güçlü bir kuruluştur. 

Anet İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. olarak, sürdürülebilir büyüme hedefimiz ve temel değerlerimiz doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni pazar ve sektörlere girme kararlılığımız önünde çalışmalarımız hız kazanacaktır. Önümüzdeki dönemde şirketlerimizin, piyasanın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde nitelikli, yaratıcı, sonuç odaklı ve insiyatif kullanabilen bir ekiple verimliliğini daha da artıracağına inanıyorum. 

Anet İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. referans portföyünde ağırlıklı olarak, sanayi alanında faaliyet gösteren fabrikaların teknolojik inşaat, imalat ve montaj işleri, her türlü alt yapı ve üst yapıları, ince yapı işleri ve dekorasyon çalışmaları gibi inşaat sektörünün bütün aşamaları başarıyla gerçekleştirilmiştir. 

Bu başarı da şirketimizin yöneticilerinden, en son işe alınmış olan iş arkadaşlarımıza kadar herkese yayılmış çalışma arzusu ve derinlere işlemiş olan şirket kültürümüzün temeli olan ciddi mühendislik anlayışına dayanmaktadır.

Anet İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. yarım asıra yaklaşan birikimi, tecrübesi ve yüksek performanslı iş arkadaşlarımızdan aldığı güçle geleceğe kararlı adımlarla yürümektedir. Başarımızı, hiçbir zaman ödün vermediğimiz kalite, sağlık, emniyet ve çevre koruma standartlarına olan sıkı bağlılığımız ve uzun saatler alan işçi eğitim programlarına borçluyuz. 

Geçmişte olduğu gibi bugün de kurumsal sorumluluk bilincimiz doğrultusunda insanlığa katkıda bulunmayı önemli bir görev olarak kabul ediyoruz. 

Her zaman olduğu gibi deneyimimiz ve yeterliliğimizi en son teknoloji ve azimli iş gücümüzle birleştirerek yeni ve zorlu projeleri hâkimiyetimiz altına almak üzere arzulu bir şekilde beklemekteyiz.

Bu inançla, şirketimizi bugünlere getiren yönetim kurulu üyelerine, bizimle birlikte çalışan iş ortaklarımıza, müşterilerimiz ve yatırımcılara, tüm personelimize ve emeği geçen tüm işçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 

Sevgi ve Saygılarımla, 

Ali ERSOY